PŁOCK I OKOLICE PŁOCKA
Szukaj: Strony Wiadomosci Zdjęcia Imprezy
Dziś jest: Czwartek, 28 lipca 2016 r.   Imieniny: Aidy, Innocentego, Marceli, Samsona, Wiktora
Olga wywalczyła koronę Miss Internautów
10:44, 01.08.2013 | TP

Olga wywalczyła koronę Miss Internautów

Urodzona i wychowana w powiecie płockim Olga Fijałkowska okazała się absolutnie bezkonkurencyjna w wyborach Internetowej Miss Polski na wózku.

Ta absolutnie niezwykła dziewczyna porusza się wprawdzie na wózku inwalidzkim, ale nie zamierza rezygnować z realizacji swoich pragnień. Jednym z nich był udział w organizowanych po raz pierwszy wyborach Miss Polski na Wózku.

Spośród 72 osób z całej Polski, które zgłosiły się do udziału w konkursie, tylko dziesięć najlepszych mogło zakwalifikować się na galę finałową, która odbędzie się już w najbliższą niedzielę w Ciechocinku. Olga zakwalifikowała się do finałowej rozgrywki między innymi dzięki wielkiemu zaangażowaniu Czytelników Portalu Płock, zajmując piąte miejsce w całej stawce. Wynik tym bardziej godny uwagi, że jeszcze kilka dni przed zakończeniem głosowania Olga była poza finałową dziesiątką.

Kiedy warszawski portal „Nasze Miasto” ogłosił, że spośród finalistek tegorocznej edycji Miss Polski na Wózku internauci będą mogli wybrać swoją faworytkę, i tym razem okazało się, że można liczyć na Czytelników Portalu Płock. To między innymi dzięki Wam Olga Fijałkowska w głosowaniu internautów zdobyła 7162 głosy. Sylwia Klusek, która uplasowała się na drugim miejscu, zebrała zaledwie 4512 głosów, a trzecia Iwona Warzywoda – 4405. Przewaga Olgi nad resztą stawki była więc przygniatająca.

Fot. Archiwum Olgi Fijałkowskiej

Zobaczcie, co pisaliśmy na temat Olgi:

Olga w wyborach miss na wózku

Sukces Olgi. Dziękujemy Czytelnikom Portalu

Olga w finale Miss Polski. Głosujcie! [FOTO]

Olga wywalczyła koronę Miss Internautów
 
KomentarzeDodaj komentarz Dodaj komentarz
Brak komentarzy dla tego artykułu. Twój komentarz może być pierwszy...
Portal Płock nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo i regulamin będą usuwane
Portal PłockWiadomościSportGaleriaWydarzeniaOgłoszeniaDodaj stronęReklamaKontakt
Copyright © 2010-2016 Portal Płock | Wszelkie prawa zastrzeżone